V rámci zdravé výživy se o antioxidantech mluví stále častěji. Co přesně jsou tyto vysoce ceněné látky ?


Antioxidanty jsou látky, které chrání tělo před působením tzv. " volných radikálů " .

Volné radikály jsou zejména reaktivní molekuly, které poškozují buňky těla pomocí chemické reakce zvané oxidace. Pocházejí
z přírodních procesů v lidském metabolismu a z škodlivých vlivů na životní prostředí, jako jsou toxiny v životním prostředí, UV záření, výfukové plyny, jakož i ze stresu a nezdravé stravy. Jsou klasifikovány jako hlavní příčina různých onemocnění, jako je rakovina, Alzheimerova nemoc, alergie, infarktu a mrtvice.

Přírodní antioxidanty zachytávají tyto látky a svazují je dříve, než mohou poškodit tělesné buňky. Opravují také buňky, které již byly napadeny a zabraňují tvorbě řetězových reakcí, které vedou k produkci většího množství volných radikálů.

Antioxidanty rovněž předcházejí nemocem, které jsou spuštěny volnými radikály a hrají důležitou roli při zajišťování dlouhodobého dobrého zdraví. Proto je velmi důležité dodat tělu dostatečné množství těchto látek.

Vitaminy C , E a A , minerální látky a stopové prvky, jako je zinek a měď, jakož i aminokyseliny mají obzvláště antioxidační účinek. Mezi složkami all i need jsou četné látky s obzvlášť vysokým obsahem antioxidantů - nadevše superovoce aronie a açaí, stejně jako zelený čaj . Ženšen také obsahuje velké množství těchto cenných látek.

Dohromady vytváří all i need ideální osvěžení pro každého, kdo se stará o své zdraví, životní prostředí a klade velký důraz
na zdravý, uvědomělý životní styl.

plechovka.jpg, 6,9kB
Plechovka - perfektní
balení pro All i need