Ingredience
sencha.jpg, 1,9kB
Zelený čaj Sencha

Sencha je speciální zelený čaj, který je připraven dle staré receptury. Tato speciální metoda přípravy přináší blahodárné účinky na zdraví organismu. Na rozdíl od černých čajů, zelené čajové lístky nejsou fermentované, tedy chemicky změněny, a tím je zajištěno, že je většina jejich přírodních vitamínů a minerálů zachována. Obsažený teín působí pomaleji než kofein a jeho účinky trvají déle.

white.jpg, 1,9kB
Bílý čaj

Může mít čaj vyšší kvalitu? Odpověď odborníků - sotva. Jenomže náš ekologický bílý čaj je vyroben z mladých, čerstvých a nejkvalitnějších čajových lístků, které se sušily bezprostředně po sklizni. Bez přísad nebo fermentace. Proto je vysoký obsah kofeinu nejen zcela přirozený, ale také závisí na sklizni. A protože nepřidáváme umělý kofein, je možné, že v jednom z následujících ročníků sklizně bude mít „all i need“ jiný obsah kofeinu (2017: 26 mg / 100 ml). Přírodu nelze ošidit – a to také nechceme.

lime.jpg, 2,2kB
Limetka

Limetka se projevuje příjemnější chutí, než citrony. A když jsme hledali dokonalý doplněk k ostatním složkám našeho “all i need“, vybrali jsme si toto citrusové ovoce. A buďme upřímní, může být nápoj dostatečně osvěžující?

anonie.jpg, 2,2kB
Aronie

Tato léčivá rostlina původně pochází ze Severní Ameriky a je charakterizována mimořádně vysokým obsahem antioxidantů. Její barviva obsahují také velké množství polyfenolů. Aronie obsahuje širokou škálu hodnotných vitamínů, stejně jako velké množství pektinů. Přestože je aronie v Evropě spíše neznámá, byla používána po staletí v přírodní medicíně. V Rusku byla také mnoho let součástí tradiční medicíny.

turmeric.jpg, 2,1kB
Kurkuma

Tento zázračný kořen byl již používán před více než 5000 lety v indické a čínské přírodní medicíně. Kromě jeho pozitivních účinků na zdraví jsme si ho vybrali především kvůli jeho svíravé chuti. Samozřejmě také díky němu má „all i need“ slunečně žlutou barvu.

acai.jpg, 2,1kB
Açaí

Tato bobule z Amazonských pralesů v Brazílii je ve své zemi již dlouho známa jako superovovce. Obsahuje velké množství antioxidantů, jakož i vysoký podíl omega-3 mastných kyselin. Açaí je přírodní dodavatel energie, obsahuje mnoho bílkovin a vitamínů.

agave.jpg, 1,6kB
Agáve

U slazení jsme zcela upustili od granulovaného nebo izolovaného cukru. Přírodní šťáva agáve má jemnou, příjemnou sladkou chuť a vysoký obsah fruktózy, která je nutričně hodnotná.

zazvor.jpg, 2,0kB
Zázvor

Zázvor má dlouhou tradici jako důležitá součást asijské kuchyně a jako přírodní lék. Obsahuje mnoho vitamínů a minerálů. Má hřejivé vlastnosti a pozitivní vliv na žaludek a trávení.

apple.jpg, 1,6kB
Jablko

Poskytuje přírodní sladkost, dodává uhlohydráty a má vyvážený obsah glukózy a fruktózy. A nyní otázka za šedesát čtyři tisíc dolarů: Kolik jablek se používá k oslazení 250 ml „all i need energy“? 5? 3? ... 1/4 jablka je správná odpověď!

jasmin.jpg, 1,6kB
Jasmín

Vůně jasmínu má uklidňující, relaxační účinky na tělo i duši. Se svou charakteristickou vůni dává all i need velmi zvláštní chuť.

pram.voda.jpg, 2,0kB
Pramenitá voda

Kvantitativně je to naše hlavní složka, plná důležitých minerálů. Co jiného bychom také měli využít k vaření našeho prémiového zeleného čaje Sencha?! Vzhledem k tomu, že rakouská voda má extrémně vysokou kvalitu, jsme rádi, že „all i need“ je vyráběno právě v Rakousku!