Možná se divíte, proč používáme hliníkové plechovky pro organické nápoje, jako je all i need. Na první pohled se to nemusí zdát zvlášť šetrné k životnímu prostředí, ale vybírali jsme s ohledem na různé typy obalů pro uskladnění nápojů po dlouhou dobu a srovnání jejich výhod a nevýhod. Po tom všem jsme dospěli k přesvědčení, že pro balení all i need se nejlépe hodí plechovka a skleněná láhev.


Nejdůležitější důvod pro to je spojen s našimi cíli: chceme vyvolat změnu myšlení lidí a zvýšit povědomí o tom, co je pro člověka opravdu v životě důležité. A chceme podpořit také producenty z celého světa, aby mohli žít sebeurčující život a být nezávislí na velkých korporacích. Těchto cílů nemůže být dosaženo pomocí malého produktu, který je znám pouze hrstkou lidí. Skutečné změny lze uskutečnit pouze po dosažení širokých mas a jejich porozumění naší zprávě. Ale my víme, že to není možné se skleněnou lahví, jelikož je to není velmi populární jak u většiny spotřebitelů, tak v maloobchodu . Chceme také dosáhnout globálního úspěchu, abychom něco změnili po celém světě - se skleněnou láhví bychom to sami nedokázali z přepravních důvodů . Pro dosažení našich cílů a trvalé změny musíme pracovat s okolnostmi tak efektivně, jak je to jen možné, tudíž musíme dělat kompromisy - navíc dokonalý obal stejně neexistuje.

Plechovka je také vhodná pro všechny i například proto, že je to obal, který poskytuje ideální ochranu pro nápoj. Nejenže je téměř nerozbitným, ale také je zcela neprůhledným a kyslíku odolným obalem. Proto chrání vzácné biologicky aktivní látky, které all i need obsahuje ve velkém množství, a které pozbývají rychleji své účinky, jsou-li baleny jiným způsobem. Plechovka zajišťuje, že je zachována vysoká kvalita produktu po dlouhou dobu. Proto má all i need delší životnost v plechovce, než ve skleněné láhvi.

Plechovka je také šetrnější k životnímu prostředí, než by se mohlo zdát. Je to nejvíce recyklované nápojové balení na celém světě. Na rozdíl od jiných balení, může být recyklována na 100% a donekonečna. Recyklace hliníkových plechovek je snadná a energeticky úsporná. Výroba nových plechovek z recyklovaného materiálu ušetří až 95% energie a také i velké množství CO2. Vzhledem k vhodné velikosti a nízké hmotnosti může nákladní auto přepravovat alespoň dvakrát tolik plechovek jako ostatních nápojových obalů. To snižuje spotřebu paliva a omezuje výfukové plyny, zejména na dlouhé vzdálenosti, a tak chrání životní prostředí.

Chceme, aby všechny naše produkty byly skutečně vzhledné. Něco, co si lidé budu chtít dát na svůj stůl, vzít s sebou do posilovny a užít si to s úsměvem v každé situaci. Proto jsme hodně přemýšleli o typu a designu našich obalů - koneckonců, naše plechovky a lahve představují to, za čím stojíme. „All i need“ jsou k dispozici v hliníkových plechovkách o objemu 250 ml, stejně jako ve skleněných lahvích o objemu 330 ml.