Unikátní receptura

All i need je zcela nový typ nápoje na bázi zeleného čaje.
Je nový, přestože vaříme celé organické Sencha zelené čajové lístky z Číny podle tradice, jenž je tisíce let stará. K tomuto procesu používáme třikrát tolik čaje, než kolik se spotřebuje pro běžné čajové produkty. Tím zajistíme, že jsou vzácné složky čaje a jeho nenapodobitelná chuť zachovány. Teín ("kofein" obsažený v čaji), může být tělem zpracován mnohem lépe, než syntetizovaný kofein, tudíž má jemnější a déle trvající účinek. Jako sladidlo se používá pouze šťáva agáve. Zatímco v konvenční produkci cukru je cukr oddělen od minerálů a tím ztrácí své přirozené prospěšné vlastnosti, šťáva agáve osladí zcela přirozeným způsobem, takže je to zdravější a prospěšnější pro tělo. S jeho hřejivou schopností zázvor harmonicky vyvažuje chladicí účinek zeleného čaje. Superovoce aronie a açaí posilují tělo a podporují jeho regeneraci.
Tímto způsobem se různé složky navzájem dokonale doplňují a přidávají zcela přirozené, harmonické a holistické občerstvení - které navíc skvěle chutná!

All i need.

Recept je natolik pečlivě promyšlen, nakolik zdravé ingredience jsou - to, co se však ve výsledku přihlíží, je ovšem chuť. Ovocná, osvěžující, přírodní Od okamžiku, kdy plechovku otevřete, si můžete všimnout ovocnou vůni aronie a açaí bobulí, které dokonale splynou s charakteristickou chutí zeleného čaje Sencha. Šťáva agáve dodává sladkost neutrálním způsobem tak, aby chuť čaje a ovoce nebyly falšované. Jasmín dodává nápoji unikátní aromatickou stopu.
All i need je velmi osvěžující nápoj, který vám dodá energii a je založen na chuťové rozmanitosti přírody. Jen vyzkoušejte: rozdíl v chuti mezi přirozeným a umělým je zřejmý!

All i need energy

"Nechceme jen další energetický nápoj", řekli jsme si - a tak jsme vymysleli něco zcela nového. Vše, co potřebujeme, je energie. Přírodní posílení energie s 26 mg / 100 ml plně přírodního kofeinu z organického bílého čaje. Díky kvalitní, stabilní výrobě a pro správnou péči o sebe samého. S „all i need energy“ jste soustředěni a připraveni poskytnout to nejlepší - jen 100% sebe samého. Fenomén "posilovač přirozené energie" je něco, co musíte zažít na vlastní kůži, protože to nemůže být popsáno slovy. Bude to asi proto, že “all i need energy“ neobsahuje ani syntetický kofein ani granulovaný cukr. Obsah kofeinu tedy závisí na roce sklizně bílého čaje. V podstatě termín "boost" popisuje dlouhodobý účinek nápoje. „All i need“ nepůsobí srdcervoucně, krátce trvajícím nakopnutím, ale má dlouhodobý pozitivní dopad. Jak bylo řečeno, udržitelné na energetické úrovni, díky 26 mg / 100 ml zcela přírodního kofeinu.